Nasz zespół
Zespół Czuje Dobrze to grupa doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin psychoterapii. Współpracujemy, aby zapewnić wszechstronną pomoc osobom dorosłym, rodzicom, dzieciom, młodzieży i młodym dorosłym. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, gdzie stworzyliśmy przestrzeń sprzyjającą rozwojowi i zdrowiu psychicznemu.
Nasza misja to tworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której każdy może poczuć się dobrze. Wierzymy, że zdrowie psychiczne jest równie ważne jak fizyczne, dlatego oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie.
Doświadczenie
Wyprowadzamy z kryzysów od wielu lat
Szeroka oferta
Rozwijamy się, by pomagać na wielu polach
Terapia online
Gdy nie możemy się spotkać na żywo, umówisz wizytę online
Specjaliści z pasją
Bez oceniania. Ciepło, otwartość i akceptacja z całym bagażem emocji.
Nasi wykwalifikowani eksperci
Nasi specjaliści to wykwalifikowani psychoterapeuci, psycholodzy i psychiatrzy. Każdy z nas ma swoją specjalizację, dzięki czemu możemy pomóc w szerokim zakresie problemów. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam skutecznie wspierać pacjentów. Pracujemy przede wszystkim w języku polskim.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi specjalistami. Każdy z nich to osoba z pasją, która z zaangażowaniem podchodzi do pracy.
Iwona Łaskarzewska
Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, Terapii Schematu oraz TSR
Jestem doświadczoną psycholog, trenerką umiejętności społecznych oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Pracuję z młodymi dorosłymi i dorosłymi, specjalizując się w terapii depresji, bezsenności, wsparciu po diagnozie ADHD oraz różnych rodzajach lęków. Prowadzę psychoterapię poznawczo-behawioralną, udzielam wsparcia psychologicznego i przeprowadzam testy psychologiczne.
Podkreślam znaczenie ciągłego rozwoju zawodowego, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i superwizji mojej pracy. W terapii kieruję się empatią, autentycznością i otwartością na zrozumienie świata pacjenta. Stawiam na wyodrębnienie zasobów klientów, czyli ich mocnych stron, co wynika z mojego szkolenia w Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).
Zdobywałam doświadczenie kliniczne podczas stażu w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, pracy środowiskowej oraz jako psycholog dziecięcy i wsparcie psychologiczne rodzin w Domu Dziecka. Posiadam również doświadczenie korporacyjne, prowadząc szkolenia dla klientów biznesowych.
Współpracuję z Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie pomagam pacjentom na drodze do uzyskania równowagi w obszarze zdrowia psychicznego. Prowadzę konsultacje również w języku angielskim.
Agnieszka Majcher
Psycholog i interwent kryzysowa w toku szkolenia.
Nazywam się Agnieszka Majcher. Jestem psychologiem z wykształceniem magisterskim, które zdobyłam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Obecnie odbywam szkolenie z psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej na tym samym uniwersytecie.
Swoją pasję do psychologii zawdzięczam przede wszystkim pragnieniu ukierunkowania swojego życia zawodowego tak, aby miało znaczenie i pomagało wprowadzać istotne zmiany. W pewnym momencie to pragnienie spotkało się z zainteresowaniem obszarem psychologii, którą zgłębiałam na długo przed rozpoczęciem studiów. Te dwa aspekty sprawiły, że postanowiłam oddać się pomocy ludziom doświadczającym trudności życiowe.
Swoją ofertę kieruję do osób doświadczających obniżonego nastroju, niepokoju, ataków paniki, trudności w relacjach międzyludzkich, samotności, przechodzących przez kryzysy psychiczne zarówno na tle rozwojowym, jak i sytuacyjnym. Pomagam także osobom doświadczającym przemocy.
Większość ludzi chce przeżyć swoje życie jak najlepiej. Niestety z różnych przyczyn realizacja tego pragnienia wydaje się niekiedy oddalać. Trudne zdarzenia życiowe mogą powodować, że przestajemy radzić sobie z naszymi emocjami, myślami, popadamy w konflikty z bliskimi osobami. Wtedy pojawia się myśl o poszukiwaniu pomocy.
Podjęcie decyzji o sięgnięciu po pomoc może być trudne: pojawiają się wątpliwości, czy faktycznie potrzebuję pomocy, czy będę w stanie zaufać psychologowi, czy ta osoba będzie w stanie mi pomóc. Te i im podobne myśli są naturalne i wiążą się ze zrozumiałym napięciem spowodowanym nową, nieznaną sytuacją. W swojej karierze odbywałam wiele rozmów z osobami, które przychodziły z podobnymi wątpliwościami. Dlatego dbam o to, aby w pełnej empatii i zrozumienia atmosferze poznać drugą osobę i budować dobrą relację, akceptując jej przeżycia, emocje i myśli takimi, jakie one są: bez oceniania i osądzania. Zależy mi na tym, aby osoba, która się do mnie zgłasza, mogła poczuć się zaakceptowana i usłyszana. Pozostając w bezpiecznej relacji, pomagam w rozpoznaniu źródła problemu i wspieram w procesie prowadzącym do odnalezienia rozwiązania.
Swoje doświadczenie zdobywałam na telefonie Pogotowie Niebieska Linia, gdzie pracowałam z osobami uwikłanymi w przemoc domową. Udzielałam wsparcia psychologicznego osobom dotkniętym tym zjawiskiem w postaci empatycznej rozmowy, interwencji kryzysowej i porad psychologicznych. W razie potrzeby dzieliłam się także wiedzą odnośnie możliwości przeciwdziałania przemocy domowej. Nieco później, w Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym pracowałam z osobami ze zróżnicowanymi trudnościami, np.: z depresją, zaburzeniami lękowymi, stresem, bezsennością, utratą bliskiej osoby, udzielając im wsparcia psychologicznego.